Zajęcia dla młodzieży i  dorosłych

 

 Celem naszej pracy jest stworzenie jak najszerszej oferty zajęć sportowo rekreacyjnych, dzięki którym jesteśmy w stanie zaszczepić sportową pasją całe rodziny. Wiemy jak istotny jest ruch i aktywność fizyczna dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka, dlatego nasza oferta to wiele aktywności, w której każdy znajdzie cos dla siebie.

Nasza oferta:

 Trening  BE ACTIVE  -  to kompletny trening fizyczny, gdzie w ciekawy sposób z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu TRX, maty, piłki, drążki, oraz najnowszych metod treningowych kształtujemy naszą sylwetkę, poprawiamy koordynację, siłę, wytrzymałość.  Są to zajęcia , na których w doskonały sposób można przygotować się do startów w zawodach biegowych, rowerowych, triathlonowych, czy też do sezonu narciarskiego


 NOWOŚĆ!!!  ZUMBA - to połączenie tańca latynoamerykańskiego z fitnessem. Do każdej piosenki dopasowana jest odrębna choreografia, oparta głównie na krokach salsy, reggaetonu, cumbii i merengue. Zmieniające się tempo piosenek, umożliwia szybsze spalenie kalorii, a także podnosi wydolność,wzmacnia mięśnie, kształtuje naszą sylwetkę. Zumba to trening dla każdego, regularna obecność na zajęciach pomaga w pozbyciu się kompleksów, nabraniu pewności siebie,  w doskonały sposób odstresowuje po pracy i codziennych obowiązkach. 

 BRAZYLIJSKIE JIU JITSU -obecnie niezwykle popularny i uważany za najskuteczniejszy system samoobrony wśród sztuk walki. Należy do sportów chwytanych, doskonale kształtuje siłę, gibkość oraz wytrzymałość. Nasze zajęcia prowadzi medalista Mistrzostw Polski, Europy, oraz uczestnik Copa do Mundo w Rio de Janeiro- Pucharu Świata w Brazyli. 

 BadmintonSystematyczny trening kształtuje sprawność fizyczną, w tym szczególnie cechy takie jak: koordynacja ruchowa, szybkość, siła i wytrzymałość. Warto dodać, że badminton jest najszybszą dyscypliną rakietowa na świecie.  Nasze zajęcia prowadzi były reprezentant Polski seniorów, były członek Kadry Uniwersjadowej. Aktualny Akademicki Mistrz Polski w grze mieszanej oraz vice-mistrz w grze pojedynczej mężczyzn.

 Doskonalenie pływania z elementami ratownictwa i nauką nurkowania. - zajęcia te skierowane są do osób potrafiących pływać, chcących nabyć nowych często użytecznych umijejętności. W doskonały sposób kształtują sylwetkę, wpływają na poprawę układu krążeniowo - oddechowego, odciążają kręgosłup. Zajęcia te odbywają się w tym samym czasie co zajęcia z nauki pływania dla dzieci, więc jest możliwość uczestniczenia wraz ze swoimi pociechami we wspólnych grach i zabawach w wodzie, spędzenia aktywnie i wspólnie wolnego czau z rodziną. 

 

SOBOTA NA SPORTOWO - to cykl zajęć w na których będzie można poznać różne ciekawe formy aktywności sportowej. Będą one prowadzone w formie warsztatów,  w weekendy po wcześniejszym ustaleniu terminów i tematów zajęć w danym miesiącu. Proponowane Formy Aktywności to:

  • JOGA dla dorosłych i  dzieci: Jest to znakomita forma aktywności fizycznej, która dzięki systematycznej praktyce u pozytywnie wzmacnia cały organizm (plecy, kręgosłup, mięsnie brzucha, grzbietu i nóg) oraz wpływa na rozwój: koncentracji (zdolność postrzegania, świadomość), siły i gibkości, koordynacji ruchowej i równowagi. Korzystnie wpływa na psychikę, emocje, uczucia. Joga tym się różni od innych aktywności sportowych, że nie ma tu rywalizacji, presji, współzawodnictwa. Każdy ruch w sposób naturalny pobudza ekspresję i radość.
  • BJJ( brazylijskie Jiu Jitsu) dla dzieci - obecnie niezwykle popularny i uważany za najskuteczniejszy system samoobrony wśród sztuk walki. Należy podobnie jak Judo czy zapasy do sportów chwytanych, doskonale kształtuje umiejętności motoryczne dzieci, dzięki wielu ćwiczeniom gimnastycznym wpływa na  poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Dzieciaki uwielbiają się siłować, jest to doskonała zabawa, która uczy rywalizacji i przestrzegania zasad obowiązujących we wszystkich sztukach walki. Nasze zajęcia prowadzi medalista Mistrzostw Polski, Europy, oraz uczestnik Copa do Mundo w Rio de Janeiro- Pucharu Świata w Brazylii.
  • ZUMBA to połączenie tańca latynoamerykańskiego z fitnessem. Do każdej piosenki dopasowana jest odrębna choreografia, oparta głównie na krokach salsy, reggaetonu, cumbii i merengue. Zmieniające się tempo piosenek, umożliwia szybsze spalenie kalorii, a także podnosi wydolność,wzmacnia mięśnie, kształtuje naszą sylwetkę
  • TANIEC Zajęcia prowadzone z myślą o najmłodszych, które na zajęciach ćwiczą nie tylko kroki, lecz także poprawiają swoją sprawność ruchową, koordynację, muzykalność oraz przełamują barierę wstydu. To najlepsza inwestycja w rozwój młodego człowieka, która z pewnością zaprocentuje.
  • Samoobrona dla dorosłych - doskonały trening fizyczny, uczy dyscypliny, koncentracji, panowania nad własnymi emocjami.Poznajemy techniki karate, boksu, thai-boxingu, Bjj. Uczymy się podstawowych odruchów w sytuacjach zagrożenia, kształtujemy charakter i pewność siebie.

 

  GRAFIK ZAJĘĆ 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

18.00-19.00      SP 142 ul.Łupkowa 6

Trening BE ACTIVE

 

19.30 - 20.15  Basen (Syrenki ul.19a )                  Dosk. pływania z elem. ratownictwa i nurkowania

 

 

18.00-19.00           SP 142 ul.Łupkowa6 

 ZUMBA

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wspólnie z dzieciakami,

 oferujemy zniżki dla rodzin!!!