OFERTA

 

Karate – doskonały trening fizyczny, odgrywa istotne znaczenie w kształtowaniu charakteru, uczy dyscypliny, koncentracji, panowania nad własnymi emocjami. W naszym klubie prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach nauczania od początkujących do zaawansowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dla osób powracających do karate po latach. Treningi prowadzone są pod czułym okiem doświadczonego instruktora Piotra Figury, który z karate związany jest od 1995 roku. Posiadamy profesjonalny sprzęt potrzebny do treningu karate. Wiedza i umiejętności trenerskie sprawiają, że na naszych zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie – od czystej rekreacji po kompletny trening sportowy.  Ćwiczą z nami całe rodziny oraz zawodnicy startujący w zawodach karate

Karate + gimnastyka dla przedszkolaków - Są to zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, na których główny nacisk kładziemy na ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtujące min: koordynację ruchową, gibkość, siłę mięśni posturalnych. Uczymy dzieci podstawowych ćwiczeń gimnastycznych, umiejętności zachowania się w prostych grach i zabawach ruchowych. 

Doskonalenie pływania z nauką ratownictwa wodnego i nurkowania - Oferta skierowana jest do dzieci i rodziców, osób potrafiących pływać, chcących nabyć nowych umiejętności. Zajęcia prowadzone przez instruktora Ratownictwa WOPR oraz Płetwonurka CMAS obejmują min. postępowanie w przypadkach zagrożenia życia w wodzie i na lądzie nauka i doskonalenie umiejętności ratowniczych nauka i doskonalenie nurkowania, doskonalenie pływania stylowego nauka pływania ratowniczego, posługiwanie się specjalistycznym sprzętem ratowniczym. 

Nauka pływania-Oferta skierowana jest do rodziców i dzieci nie potrafiących pływać lub pływających słabo. Zajęcia prowadzone przez Instruktora pływania obejmują min. zabawy oswajające z wodą, nauka pływania stylowego, nauka bezpiecznego zachowania się w wodzie, gry i zabawy.Zajęcia pływania prowadzone są w grupach maksymalnie 10-12 osobowych. Dostosowane są do poziomu umiejętności , wieku i rozwoju fizycznego dzieci. O bezpieczeństwo oraz fachową naukę dbają doświadczeni instruktorzy i ratownicy WOPR.

Badminton - Systematyczny trening kształtuje sprawność fizyczną, w tym szczególnie cechy takie jak: koordynacja ruchowa, szybkość, siła i wytrzymałość. Warto dodać, że badminton jest najszybszą dyscypliną rakietowa na świecie. Nasze zajęcia prowadzi były reprezentant Polski seniorów, były członek Kadry Uniwersjadowej. Aktualny Akademicki Mistrz Polski w grze mieszanej oraz vice-mistrz w grze pojedynczej mężczyzn. Organizujemy zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiadamy własny sprzęt potrzebny do nauki gry w badmintona

 

Trening BE ACTIVE  -  to kompletny trening fizyczny, gdzie w ciekawy sposób z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu TRX, maty, piłki, drążki, oraz najnowszych metod treningowych kształtujemy naszą sylwetkę, poprawiamy koordynację, siłę, wytrzymałość.  Są to zajęcia , na których w doskonały sposób można przygotować się do startów w zawodach biegowych, rowerowych, triathlonowych, czy też do sezonu narciarskiego. 

ZUMBA - to połączenie tańca latynoamerykańskiego z fitnessem. Do każdej piosenki dopasowana jest odrębna choreografia, oparta głównie na krokach salsy, reggaetonu, cumbii i merengue. Zmieniające się tempo piosenek, umożliwia szybsze spalenie kalorii, a także podnosi wydolność, wzmacnia mięśnie, kształtuje naszą sylwetkę. 

BRAZYLIJSKIE JIU JITSU -obecnie niezwykle popularny i uważany za najskuteczniejszy system samoobrony wśród sztuk walki. Należy do sportów chwytanych, doskonale kształtuje siłę, gibkość oraz wytrzymałość. Nasze zajęcia prowadzi medalista Mistrzostw Polski, Europy, oraz uczestnik Copa do Mundo w Rio de Janeiro- Pucharu Świata w Brazyli. 

 

Pierwsza Pomoc dla Rodziców - Kurs skierowany jest do rodziców, dziadków, osób sprawujących opiekę nad dziećmi, nie posiadających przeszkolenia medycznego, chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Dragonki - Mali Ratownicy -Jest to oferta przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zajęcia prowadzone są w taki sposób aby uświadomić dzieciom jak ważne jest odpowiednie zachowanie w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia

SOBOTA NA SPORTOWO - to cykl zajęć w na których będzie można poznać różne ciekawe formy aktywności sportowej. Będą one prowadzone w formie warsztatów,  w weekendy po wcześniejszym ustaleniu terminów i tematów zajęć w danym miesiącu. Proponowane Formy Aktywności to:

  • JOGA dla dorosłych i  dzieci: Jest to znakomita forma aktywności fizycznej, która dzięki systematycznej praktyce u pozytywnie wzmacnia cały organizm (plecy, kręgosłup, mięsnie brzucha, grzbietu i nóg) oraz wpływa na rozwój: koncentracji (zdolność postrzegania, świadomość), siły i gibkości, koordynacji ruchowej i równowagi. Korzystnie wpływa na psychikę, emocje, uczucia. Joga tym się różni od innych aktywności sportowych, że nie ma tu rywalizacji, presji, współzawodnictwa. Każdy ruch w sposób naturalny pobudza ekspresję i radość.
  • BJJ( brazylijskie Jiu Jitsu) dla dzieci - obecnie niezwykle popularny i uważany za najskuteczniejszy system samoobrony wśród sztuk walki. Należy podobnie jak Judo czy zapasy do sportów chwytanych, doskonale kształtuje umiejętności motoryczne dzieci, dzięki wielu ćwiczeniom gimnastycznym wpływa na  poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Dzieciaki uwielbiają się siłować, jest to doskonała zabawa, która uczy rywalizacji i przestrzegania zasad obowiązujących we wszystkich sztukach walki. Nasze zajęcia prowadzi medalista Mistrzostw Polski, Europy, oraz uczestnik Copa do Mundo w Rio de Janeiro- Pucharu Świata w Brazylii.
  • ZUMBA to połączenie tańca latynoamerykańskiego z fitnessem. Do każdej piosenki dopasowana jest odrębna choreografia, oparta głównie na krokach salsy, reggaetonu, cumbii i merengue. Zmieniające się tempo piosenek, umożliwia szybsze spalenie kalorii, a także podnosi wydolność,wzmacnia mięśnie, kształtuje naszą sylwetkę
  • TANIEC Zajęcia prowadzone z myślą o najmłodszych, które na zajęciach ćwiczą nie tylko kroki, lecz także poprawiają swoją sprawność ruchową, koordynację, muzykalność oraz przełamują barierę wstydu. To najlepsza inwestycja w rozwój młodego człowieka, która z pewnością zaprocentuje.
  • Samoobrona dla dorosłych - doskonały trening fizyczny, uczy dyscypliny, koncentracji, panowania nad własnymi emocjami.Poznajemy techniki karate, boksu, thai-boxingu, Bjj. Uczymy się podstawowych odruchów w sytuacjach zagrożenia, kształtujemy charakter i pewność siebie.

 

CENNIK 2017/2018

 

Forma zajęć

Ilość zajęć

Cena w karnecie miesięcznym

Cena promocyjna za semestr ( 5 miesięcy)

Karate/Brazylijskie Jiu Jitsu/

 

 

2  x w   tygodniu

80 zł(do5-go )/100zł

375 zł

1 x w   tygodniu 

 50 zł(do 5-go)/70 zł

220zł 

Trening BE ACTIVE

1 x w tygodniu 

70 zł(do 5-go)/90 zł

320 zł

ZUMBA

1 x w tygodniu

70 zł(do 5-go)/90 zł

320 zł

Trening   indywidulany -   Karate/Brazylijskie Jiu Jitsu/Trening  BE ACTIVE/

60 min

100 zł

 

Nauka gry w badmintona

 

1 x w  tygodniu

 80 zł(do 5 -go)/100zł  375 zł

2 x  w tygodniu

120 zł(do 5-go)/140zł 570 zł

Nauka   pływania( basen Syrenki)

2 x w   tygodniu/45 min

 

1 x w tygodniu/45 min

160 zł(20zł/45min)*

 

88 zł(22 zł/45min)*

    600 zł( 4 miesiące)*    760 zł( 5 miesięcy)**

                                         312 zł   (4 miesiące)    400 zł( 5 miesięcy)

Doskonalenie   pływania z elementami   ratownictwa i nurkowania(basen syrenki)

2 x w   tygodniu/45 min

 

1 x w tygodniu/45 min

160 zł(20zł/45min)*

 

88 zł(22zł/45min)*

   600 zł( 4 miesiące)    760 zł( 5 miesięcy)

                                         312 zł  (4 miesiące)    400 zł( 5 miesięcy)

Nauka pływania (basen FALA)

1 x w tygodniu/45 min

120 zł(30 zł/60 min) 4wejścia w miesiącu

      440 zł(4 miesiące)        560 zł( 5 miesięcy)

SOBOTA NA SPORTOWO

Cena ustalana indywidualnie zależna od rodzaju zajęć i ilości zgłoszonych uczestników.

Pierwsza   pomoc dla Rodziców

KURS 4   godziny

150 zł** od   osoby

 

Dragonki -   Mali Ratownicy

45 min

15 zł*** od   osoby

 

 

* Cena w przypadku 4 lub 8 zajęć w miesiącu

* Cena w przypadku I semestr ( 4 miesiące)

** Cena w przypadku II semestr ( 5 miesięcy)

** w przypadku grupy powyżej 8 osób koszt wynosi 110 zł/od uczestnika zajęć

***W przypadku dużych grup istnieje możliwość negocjacji ceny

BRAK WPŁATY WYKLUCZA Z UDZIAŁU W ZEJĘCIACH/TRENINGACH

  • Wpłat należy dokonywać z góry do 5 - go każdego miesiąca
  • Nr konta: 80 2490 0005 0000 4500 8499 1308 Alior Bank
  • Zniżki dla rodzin (rodzice + dzieci, rodzeństwo) 5% - przy 2 osobach, 10% - przy 3 i więcej osobach za dane zajęcia
  • Pierwsze zajęcia gratis

 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ